ماموریت ما:

آژانس مسافرتی سفرهای آخر هفته با نام بین المللی پرسیا تراولینگ سنتر از سال ۲۰۱۷ فعالیت های خود را در قالب تورهای داخلی و خارجی آغاز کرده است. این شرکت با بهره گیری از دانش و تجربه در تیم خود، اقدام به برگزاری تورهای تخصصی و حرفه ای در مسیرهایی که کمتر کسی به آن پرداخته است نموده که باعث رشد بیشتر گردشگری در مقصدهای خاص گردیده است.

 

چشم اندازها

ماموریت ها

اهداف

در ایران شاهد رقابت عظیمی بین تمامی آژانس ها، شرکت های مسافرتی و حتی مردم عادی برای معرفی ایران به عنوان یکی از ۱۰ مقصد برتر دنیا هستیم. در صنعت گردشگری هدف اصلی کسب سود خوب است، اما کسب و کارهای محلی نمی توانند تنها بر سود تمرکز کنند زیرا بازار خود را از دست خواهند داد.

آنچه برنامه ما را بسیار ویژه می کند ایجاد استراتژی قوی برای رقابتی تر بودن در بازار داخلی است زیرا تعداد آژانس های مسافرتی بسیار سریعتر از ۵ سال پیش در حال افزایش است. کار نوآورانه و ایجاد برنامه سفرهای متنوع به مقاصد جدید، آژانس ها و شرکت ها را قادر می سازد تا موقعیت های خود را رقابتی تر و ارزش محورتر در صنعت گردشگری جهانی کنند

یکی از ماموریت های اصلی تیم آژانس سفرهای آخر هفته این است که برای کسانی که مایل به شناخت فرهنگ های مختلف، آداب و رسوم، کشف مکان های جدید هستند مسیر متفاوت سفر و تور ایجاد نماید. این مسیر ها می تواند در داخل ایران یا خارج از ایران باشد. از طرف دیگر، چیزی که مسیرهای ما را نسبت به بقیه دوستان و همکاران متفاوت می کند این است که، تیم بررسی محیطی ما تمام مسیرها را پیش از اجرای تور سفر کرده و با آشنایی کامل از محیط مقصد را معرفی میکند. در این رو هم باعث اجرای بهتر تور می شویم و هم باعث رشد و ارتقای دانش عمومی جامعه میزبان که بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. 

امروزه گردشگری علایق زیادی را برای مردم محلی ایجاد می کند و نقش مهمی در اقتصاد برای ایجاد فرصت های شغلی به طور مستقیم و غیرمستقیم ایفا می کند. با توجه به جهانی شدن سفرها، جهان بسیار کوچکتر و دوستانه تر شده است که به ما فرصت دسترسی به اطلاعات ارزشمندرا می دهد. در اینجا ما بر ایجاد شغل برای محلی ها با آوردن گردشگری در نقاط خاص تمرکز می کنیم. همچنین برای علاقه مندان به همکاری با ما در داخل یا خارج از ایران این امکان وجود دارد که برای مشاغل بازاریابی یا مدیریت هتلداری و گردشگری اقدام کنند

کتایون صالحی، مدیر تور انگلیسی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اعضای تیم سفرهای آخر هفته

رسول اجمدی، راهنما و مدیر فروش تور فرانسه

محوبه غلامی

روشنا صاقی نور

کتایون صالحی، مدیر تور انگلیسی

کتایون صالحی

رسول احمدی

محوبه رنجبر

نیما تحیری

سبد خرید