Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تور هرمز

ساحل سرخ هرمز، تور 3 روزه هرمز
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - دی ۶, ۱۴۰۱ - دی ۹, ۱۴۰۱
۹:۰۰ ب٫ظ - ۶:۰۰ ب٫ظ

Location

Categories


بدون شک یکی از بهترین مقاصد گردشگری ایران در فصل پاییز جزیره رویایی هرمز می باشد که همه ساله گردشگران بسیاری را برای بازدید به سمت خود می کشاند. با تور هرمز همراه باشین تا از این جزیره رویایی دیدن کنین

جزیره هرمز که معروف به جزیره خاک سرخ می باشد، یک جزیره نمکی و کریستالی است که در طی میلیون ها سال بوجود آمده، و در قلب خلیج همیشه فارس قرار گرفته است. این جزیره کوچک که تا چند سال پیش تقریبا خالی از سکنه بود و فقط تعدادی بومی منطقه در اینجا ساکن بودن به زیبایی گوی رقابت را از مابقی مقاصد گردشگری ربود و به مهم ترین مقصد سفر در طی چند سال گذشته تبدیل شده است.

اگرچه که کمبود امکانات نظیر هتل های اقامتی، رستوران ها کافه ها و با حتی عدم وجود جاده مناسب در دور جزیره باعث نارضایتی هایی می شود ولی در عین حال این کمبود ها خودش باعث بکر موندن بیشتر جزیره و لذت بیشتر گردشگران می شود. برای بسیاری از بازدیدکنندگان جزیره رویایی هرمز یادآور بازدیدهایشان از سفرهای خارجی به ایتالیا و یا یونانِ که باعث شوق و اشتیاق بیشتر می گردد.

بهترین زمان سفر به جزیره هرمز در اواسط پاییز و زمستان هستش که هوا مناسبِ و خیلی از همسفران براحتی این می تونن در طول روز هم بیرون باشند. سفر ما به جزیره به صورت ۳ روز و ۲ شب هستش که با اتوبوس به سمت اسکله صیادی بندرعباس میریم. و با کشتی های دریایی به سمت جزیره در حرکت خواهیم بود. در جزیره گشت های ما با موتور سه چرخه های محلی انجام میشه که شامل بازدید از کوه الهه نمک، دره رنگین کمان، ساحل هتل ماجرا، ساحل سرخ، دره تندیس ها و … میشه.

Bookings

Bookings are closed for this event.

Select your currency
IRR ریال ایران