در تاریخ گردشگری ایران به سختی کسی را می توان یافت که به شهرهای بزرگ گردشگری ایران از جمله اصفهان، شیراز، یزد و کاشان سفر نکرده باشد (که به این مسیر تورهای مرکزی ایران نیز گفته می شود) که تمامی این شهرها با داشتن زیرساخت های خوب گردشگری نظیر هتل، رستروان ها، مسیرهای پیاده روی، کافه ها و ... محیطی بهتر برای گردشگری خانوادگی فراهم کرده اند. از این رو تورهای روزانه در این شهرها بیشتر برگزار میشود

بازدید از آثار تاریخی و جهانی در وحله اول برای تمامی گردشگران این مسیر مهم است که همگان به توانند از آثاری نظیر تخت جمشید فارس، نقش جهان اصفهان و ... دیدن کنند. اگرچه که وجود آب و هوای بهاری بهمراه نرگس خاص شیراز، جذابیت ویژه ای برای جذب گردشگر می کند ولی نمی توان از شهر تاریخی یزد و بادگیرهای بی نظیرش چشم پوشی کرد و یا حتی از خانه های تاریخی کاشان که مظهر خانه سازی ایرانی است به راحتی نمی تون گذر کرد.

در اینجا به معرفی مسیر گردشگری مرکزی ایران می پردازیم با نام تورهای مرکزی ایران که شامل بازدید از شهرهای شیراز، اصفهان، کاشان، یزد و یا حتی کرمان می شود. آژانس سفرهای آخر هفته برای بازدید از تمامی این شهرها و استان ها بطور هفتگی تورهای داخلی برگزار می کند که شامل تورهای روزانه و چند روزه می باشد که به معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی این استان می پردازد.

PACKAGES

7 Tours in تورهای روزانه

تورهای روزانه

PACKAGES

Follow us on Social Media