تور ایلام

تورهای فصلی

تورهای فرهنگی

1061000 Toman

 ایلام، به عنوان عروس رشته کوه های زاگرس، همیشه مورد توجه بازدید کنندگان بوده است بخصوص آن دسته از مسافرانی که به دنبال ماجراجویی در مسیر ناشناخته می باش. ایلام بخاطر داشتن طبیعت بی نظیر، معماری بی بدیل در کنار غذاعای سنتی و مردم مهمان نواز همیشه و در تمام فصول سال گردشگران زیادی را به شهر می کشاند.

در کنار تمامی این موارد کم نظیر، چیزی که باعث می شود سفر یه ایلام جذابیت بیشتری پیدا کند، مردم مهمان نواز آن می باشند که از بدو ورود هر مسافر به گرمی و خوشرویی برخورد میکنند. سفرهای آخر هفته پیشنهاد می کند که سفر به ایلام را در سبد مسافرتی خود قرار دهید تا لذت بیشتری از دیدن جاذبه های ظبیعی و تاریخی بکر این استان ببینید.

:برنامه سفر

:روزاول

حرکت از تهران به سمت شهر ایلام در شب

:روز دوم صبح روز اول سفر را با گشت شهری شروع میکنیم و به دیدن آثار تاریخی شهر می پردازیم که مهم ترین آنها قلعه والی می باشد. سپس به دیدن خانه فلاحتی می روید که خانه های قاجاری این شهر می باشد. در ورودیه شهرتپه های خرگوشی را می توان بازدید کرد. بعد از ظهر همین روز، بازدید از غاز بی نظیر زنگان را در برنامه خواهیم داشت که از عجایب دیدنی این استان می باشد.

:روز سوم گشت نیمروزی به اطراف شهر زیبای ایلام و بازدید از دره معروف رازیانه که یکی از نمونه های معروف و دیدنی از منر زمین شناختی می باشد. سپس به بازدید از یکی از تنگه ها ی معروف این استان می رویم به نام تنگه کافرین (کافری نیز گفته می شود) که قدمتی تاریخی نیز دارد. در این سایت امکان قایق سواری برای دیدن از تنگه وجود دارد که یکی از بی نظیر ترین نقاط این استان می باشد.

: روزچهارم در صبح بازدید از جنگل ارغوان را در برنامه خواهیم داشت که بسیار معروف برای تنوع گیاهی و جانوری می باشد. در عصر گروه ایلام را با خاطره ای خوش به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

Follow us on Social Media