مسجد کبود، تور استانبول، استانبول

تور استانبول ۱ تا ۷ مهرماه

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - مهر ۱, ۱۴۰۱ - مهر ۷, ۱۴۰۱
۰:۰۰ ق٫ظ

Categories


🕒 متن ۳ دقیقه ای
دوست دارین یک سفر شاد و مهیج به خارج از ایران داشته باشین و مایلین که خیلی دور هم نباشه؟ ما به شما تور استانبول رو پیشنهاد میدیم که هم از نظر انتخاب مقصد، یک شهر اروپایی هستش و هم از نظر فاصله پروازی با حدود ۲ ساعت ۳۰ دقیقه بهش می رسین.

استانبول یک مقصد مهم برای گردشگران سراسر دنیاست و همه ساله مردم زیادی برای بازدید، خرید، استراحت به این مقصد سفر می کنند، به همین خاطر بزرگ ترین فرودگاه جهان نیز در همین شهر ساخته شده. فارغ از اینکه چندمین مرتبه هستش که به این شهر سفر میکنین، این شهر همه المان های سفر رو براحتی برای همه سلیقه های مردم مختلف می تونه تدارک ببینه و هر دفعه حرف های جدیدی داره.

در کنار بافت تاریخی و قدیمی اون بازدید از مسجد عیاصوفیه همیشه جذابیت خودش رو داره. جایی که مربوط میشه به حدود ۷۰۰ سال پیش ولی معماری باشکوهش باعث جذب گردشگران میشه. حتی میشه از مسجد عیاصوفیه کوچک هم به عنوام یکی از مقاصد بزرگ گردشگران نام برد. از بناهای معروف این شهر مسجد کبود، کاخ توپ قاپی، دلماباغچه، آب انبار، بازار بزرگ….

همه ایرانی ها دوست دارن که در بخش اروپایی استانبول اقامت داشته باشن، جایی نزدیک میدان تکسیم و خیابان استقلال و حتی در نزدیکی برج گالاتا. همه چیز در این قسمت شهر یک رنگ و بوی متفاوتی داره. برج از هتل های بزرگ و زنجیره ای، فروشگاه های بین المللی و رستوران های شیک. حتی مسیر پیاده روی و گشت های شبانه هم براحتی قابل انجام هست.

ما به عنوان مشاروان سفر پیشنهاد میدیم که شما برای یک تور ۷ روز و ۶ شب رو بگیرین و از مدن زمان اقامت تون در این شهر لذت ببرین. میشه براحتی تنظیم کرد که همه گشت های تاریخی و تفریحی در ابتدای سفر باشه و در دو سه روز اول و مابقی رو به عهده خودتون بگردین. البته که این قدر جاهای دیدنی و سرگرم کننده وجود داره که مایل هستین دوباره برگردین. تور استانبول رو میشه در همه فصول سال برگزار کرد بر خلاف مقاصد دیگری از کشور ترکیه که در پائیز و زمستان بخاطر سرما امکان برگزاری محدود میشه.

 

Bookings

Bookings are closed for this event.

سبد خرید