Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ویزا

ویزای تایلند، ویزای شنگن، ویزای آسیا، ویزای دبی، ویزای تایلند

ویزا

یکی از مدارک موردنیاز سفر برای ورود به خاک هر کشوری داشتن ویزا هستش که هر کشوری برای اتباع و شهروندان کشورهای دیگه قانون متفاوتی داره. شهروندان بعضی کشورها پاسپورت قوی دارن و تقریبا بدون نیاز به ویزا به کشورهای دیگه سفر میکنند مانند شهروندان آلمانی که می تونن به بالای ۱۷۰ کشور دنیا سفر کنند و یا شهروندان سنگاپور که به بالای ۱۸۰ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند. گرفتن ویزا الزامی است و به این معنی هستش که اجازه ورود به فرودگاه اون کشور داده شده ولی همه چیز بستگی به نظر افسر گذرنامه داره وقتی که وراد خاک اون کشور میشیم. در فرودگاه با بررسی مجدد مدارک و پاسپورت مسافران اجازه ورود به خاک اون کشور رو پیدا میکنن و در مورادی هم دیده شده که احراز شرایط برای افسر گذرنامه رخ نداده و اجازه ورود به برخی مسافران داده نشده و انها مجبور به برگشت به کشور خودشون هستن. ما اینجا در سفرهای آخر هفته جمع شده ایم که با برنامه بهتری خدمات سفر رو آماده کنیم

برج خلیفه دبی،تور دبی، تور ارزان دبی
باقت قدیم باکو اذربایجان
پوکت، جزیره پوکت، تور سفرهای آخر هفته،
شب های هتل های مالدیو، تور مالدیو از شیراز، تور مالدیو

مدت زمان مود نیاز: ۱ تا ۷ روز کاری

شروع قیمت: از ۳۰۰ درهم

مدت زمان مورد نیاز: ۳ روز کاری

شروع قیمت: از ۳۲ دلار

مدت زمان مورد نیاز: ۳ تا ۵ روز کاری

شروع قیمت:۴۵ یورو

ویزای مالدیو

مدت زمان مورد نیاز: فرودگاهی

شروع قیمت: از ۴۰ دلار آمریکا

روسیه، تور روسیه، سنت پترزبورگ، سفرها آخر هفته
ویزای عمان، تور عمان، تور عمان از شیراز، سفرهای آخر هفته
ویزای فیلیپین، تور فیلیپین، سفرهای آخر هفته
ویزای اندونزی، تور اندونزی، سفرهای آخر هفته

مدت زمان مورد نیاز: ۲ تا ۱۰ روز کاری

شروع قیمت از: ۷۵ دلار

مدت زمان مورد نیاز: ۱ تا ۳روز کاری

شروع قیمت از: ۲۶ ریال عمانی

مدت زمان مورد نیاز: ۱۴ روز کاری

شروع قیمت از: ۷۰ دلار

مدت زمان مورد نیاز: ۷ تا ۱۰ روز کاری

شروع قیمت از: ۱۴۵دلار

ویزای هند، تور هند، مثلث طلایی هند، سفرهای آخر هفته
ویزای چین، ویزای توریستی چین، تور چین، ویزای تجاری چین، سفرهای آخر هفته
ویزای مالیزی، تور مالزی، تور مالزی از شیراز، سفرهای آخر هفته
ویزای کامبوج، تور کامبوج، سفرهای آخر هفته

مدت زمان مورد نیاز: ۱۰ روز کاری

شروع قیمت: از ۱۷۰ دلار

مدت زمان مورد نیاز: ۱۰ روز کاری
شروع قیمت: از ۶۵ دلار

مدت زمان مورد نیاز:  ۷ روز کاری
شروع قیمت از ۶۵ دلار

مدت زمان مورد نیاز: ۴ روز کاری
شروع قیمت: ۷۰ دلار آمریکا

ویزای قطر، تور قطر، دیسکاوری، سفرهای آخر هفته
ویزای شنگن، سفرهای آخر هفته
ویزای برزیل، تور برزیل، تور نوروزی برزیل، تور تابستانی برزیل، سفرهای آخر هفته
ویزای کنیا، تور کنیا، تور کنیا از شیراز، سفرهای آخر هفته

مدت زمان مورد نیاز: ۷ روز کاری
شروع قیمت: از ۵۵ دلار آمریکا

مدت زمان مورد نیاز: ۱۴ روز کاری
شروغ قیمت: از ۹۷ یورو

مدت زمان مورد نیاز: ۳۰ روز
شروع قیمت: از ۱۰۰ دلار آمریکا

مدت زمان مورد نیاز: ۴ روز کاری
شروع قیمت: از ۸۵ دلار

ویزای توریستی سنگاپور، سفرهای آخر هفته

مدت زمان مورد نیاز: ۵~۱۰ روز کاری

هزینه ویزا: ۸۸ دلار آمریکا

ویزا چیست؟

اینجا لازمه که شما رو با مفاهیمی آشنا کنیم که بتونین براحتی برای سفرهاتون تصمیم بگیرین و برنامه ریزی کنین. ویزا یک سند رسمی است که از طرف دولت و ادراه وازرت خارجه یک کشور به شهروندان کشورهای دیگر تحت شرایط خاصی داده می شود. در واقع ویزا به گردشگر این اجازه را می‌دهد تا وارد خاک یک کشور دیگر شود و پس از انجام مراسم تشریفات ویزا در فرودگاه و برای مدت زمان مشخصی در آن شهر/کشور اقامت داشته باشد. در گذشته این ویزا بصورت مهر یا برچسب درون ویزا پاسپورت انجام میشد ولی امروز با پیشرفت تکنولوژی بصورت الکترونیکی و کاغذی مجزا نیز ارائه می شود. در هر کشور نوع و تعداد ویزا برای کاربری های مختلف متفاوت است و ارگان خاصی می توانند درخواست آن را برای وزرات خارجه اون کشور ارسال کنند. در کشور ایران ۱۳ مورد ویزای محتلف وجود داره و بر اساس هدف سفر نوع درخواست متفاوت است و که هر کدام مجوزهای مختلفی به فرد دریافت‌کننده در کشور میزبان می‌دهد. عموما شرایط دریافت ویزا یا روادید متاثر از روابط دیپلماسی و سیاسی بین کشورهاست. توافقنامه لغو روادید که بین برخی کشورها امضا می‌شود، گردشگران آن کشورها را از اخذ ویزا بی‌نیاز می‌کند. برای مثال، امضای چنین توافقنامه‌ای بین دو کشور ایران و ترکیه سبب شده تا ایرانیان برای سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا ترکیه نداشته باشند. علاوه بر ترکیه، ارمنستان، گرجستان، دومینیکا، نیووی، جزایر کوک، هائیتی نیز از کشورهای بدون ویزا برای ایرانی ها محسوب می‌شوند. اما ایرانیان برای ورود به کشورهای عضو شینگن، نیاز به گرفتن ویزای شینگن دارند که شرایط دریافت آن متفاوت است.

شرایط عمومی گرفتن ویزا

به منظور انجام امور کنسولی و ویزا در خاک هر کشور سفارت خانه یا کنسولگری هایی وجود داره که مسئول دریافت مدارک مشتریان و صدور ویزا می باشند. برخی کشورها نیز شرایط ویزا را ساده تر کرده اند و همه مسافران ورودی به خاک آنها می توانند در فرودگاه های مقصد ویزا دریافت کنند. البته ممکن است مدت زمان متفاوتی نسبت به زمانی که از سفارت خانه یا کنسولگری دریافت میکنند داشته باشد. اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که داشتن ویزا تضمین ورود به خاک کشور مقصد نیست، بلکه مسئولین ذی‌صلاح اداره مهاجرت و مقامات مرزی آن کشور با توجه به قوانین تعیین شده می‌توانند مانع ورود فرد به خاک آن کشور شوند.
به طور کلی، افراد برای دریافت ویزا باید شرایط زیر را داشته باشند:
• نداشتن سوء سابقه کیفری
• برخورداری از تمکن مالی
• عدم ابتلا به بیماری‌های واگیردار

مدارک عمومی مورد نیاز

از مهمترین مراحل اخذ ویزا، ارائه مدارک لازم است. فرقی نمی‌کند خودتان برای اخذ ویزا اقدام می‌کنید یا از طریق آژانس‌های مسافرتی درخواست ویزا می‌دهید، در هر دو صورت باید مدارک زیر را داشته باشید:
• پاسپورت یا گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
• یک قطعه عکس
• ترجمه مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج (در صورت تاهل)، گواهی اشتغال به کار (در صورت شاغل بودن)، گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت محصل بودن)
• ترجمه مدارک مالی شامل گردش حساب، نامه تمکن مالی از بانک، اسناد مالکیت
• بلیط رفت و برگشت و واچر هتل (در صورت نداشتن دعوتنامه)
• بیمه مسافرتی
• فرم تقاضای ویزا

نحوه دریافت ویزا

نخستین مرحله برای دریافت ویزا، گرفتن وقت سفارت از طریق سایت رسمی سفارت کشور موردنظر است. پس از آماده کردن مدارک و ترجمه توسط دفاتر دارالترجمه رسمی، باید در دفتر سفارت یا کنسولگری کشور موردنظر حضور پیدا کرده، مدارک را ارائه داده و انگشت‌نگاری و سایر اقدامات لازم را انجام دهید. به علاوه باید هزینه‌ای برای انگشت نگاری، بررسی مدارک و… پرداخت کنید. هزینه گرفتن ویزا بسته به کشور مقصد متفاوت خواهد بود و به صورت ارزی محاسبه می‌شود.

خدمات ویزای سفرهای آخر هفته

کسانی که سفر خارجی در پیش دارند و به دنبال اخذ ویزای توریستی هستند، می‌توانند بدون مراجعه به سفارت و انجام مراحلی که پیش‌ از این توضیح داده شد، از طریق سفرهای آخرهفته ویزای خود را دریافت کنند. تنها کافی است اسکن مدارک موردنیاز را برای بخش خدمات ویزا در سفرهای آخر هفته ایمیل کرده، فرم تقاضای ویزا را پر کنید و با پرداخت هزینه گرفتن ویزا منتظر بمانید تا کارشناسان ما اقدامات لازم را انجام دهند.
خدمات تمدید ویزا برای کسانی که ویزای خود را از طریق سفرهای آخر هفته دریافت کرده‌اند نیز انجام می‌شود. کارشناسان مجرب ما در بخش ویزا از طریق راه‌های ارتباطی مانند ایمیل با شما در ارتباط هستند و به متقاضیان برای گرفتن ویزا کشور موردنظر خدمات باکیفیت ارائه می‌دهند.

Select your currency
IRR ریال ایران