Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ویزای دبی

ویزای دبی، تور دبی؛ سفرهای آخر هفته

متن ۳ دقیقه ای
کشور امارات یکی از مقاصد مهم برای گردشگران خارجی و ایرانی هستش بخاطر شرایط پروازی و بیزنسی، میشه گفت تقریبا اکثر بیزنس های ایرانی به این کشور مخصوصا شهر دبی سفر خواهند کرد. در این مقاله ما می خواهیم با هم شرایط ویزای امارات که به اختصار ویزای دبی گفته میشه بهش رو بررسی کنیم. بریم با هم ببینیم چه شرایطی داره.

برای ورود به خاک کشور امارات ویزا نیاز داریم ولی برای هر کسی این نوع ویزا با توجه به نیازی که داره متفاوت هست. برای ما به عنوان توریست به خاک این کشور سفر می کنیم ویزای توریستی نیاز هست ولی مدت زمان متفاوتی داره که یک ماهه، سه ماهه و ویزای خاص از انواع اون هستش.

اخذ ویزای دبی 

به طور کلی دریافت ویزای دبی کار دشواری نیست، به خصوص برای ملیت ایرانی این ویزا معمول قابل دریافت هست مگر در شرایط خاص که درخواست ویزا با مشکل مواجه بشه و رد بشه. ویزای توریستی دبی به صورت یک بار ورود (سینگل) و چند بار ورود (مولتی) صادر میشود. با اخذ ویزای دبی به صورت یکبار ورود تنها یکبار میتوانید به دبی وارد شده و تا پایان مدت ویزا در آنجا بمانید. اما با دریافت ویزای چندبار ورود دبی می توانید برای تعداد نامحدود بدون نیاز به اخذ مجدد ویزا وارد کشور امارات شوید.

مدارک و شرایط مورد نیاز برای دریافت ویزای دبی:

 ۱- دختران زیر ۱۸ سال تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند برای اخذ ویزای دبی به صورت انفرادی اقدام کنند.

 ۲- آقایان زیر ۱۸ سال برای دریافت ویزای امارات به صورت انفرادی، ملزم به ارائه ی شناسنامه پدر و مادر خود هستند.

۳- مدت زمان مورد نظر در ویزا رو با دقت بررسی کنیم چون اقامت بیشتر از آن شامل جریمه خواهد شد.

۴- داشتن بیمه نامه مسافرتی کشور امارات برای متقاضیان ویزای دبی الزامیست، این بیمه نامه رو می توان در بدو ورود به افسر گذرنامه نشون داد و براحتی می توان با مراجعه به بیمه سامان یا بیمه ملت تهیه کرد.

ویزای توریستی دبی:
این ویزا که بصورت الکترونیکی صادر می شود شامل ویزای ۱۴ روزه، یک ماهه و سه ماهه می باشد و امکان دریافت گروهی و یا انفرادی نیز دارد. بر این اساس قیمت ویزا با توجه به مدت زمان اقامت در دبی و یا مابقیه شهرهای امارات تعیین می شود. برای مثال شما با ویزای توریستی امارات که بصورت عادی تهیه نموده اید می توانید بمدت ۱۴ روز اقامت داشته باشین و هزینه این ویزا به مبلغ ۳۰۰ درهم امارات می باشد. مدت زمان لازم برای دریافت این ویزا ۷ روز کاری می باشد. ولی اگر درخواست شما برای این ویزا فوری باشد، هزینه آن متفاوتِ و حدود ۳۵۰ درهم بایستی پرداخت شود و طی ۳ روز کاری ویزای شما دریافت می گردد.

ویزای توریستی یک‌ماهه: با اخذ ویزای ۱ ماهه ی دبی می‌توانید از ۱ تا ۳۰ روز در دبی اقامت داشته باشید.

ویزای توریستی یک‌ماهه چند بار ورودبا اخذ این نوع ویزای دبی شما می‌توانید در طول یک‌ماه هر چند بار که بخواهید به دبی رفت و آمد داشته باشید.

ویزای توریستی سه‌ماههبا اخذ این نوع ویزای دبی شما می‌توانید از ۱ تا ۹۰ روز در دبی اقامت داشته باشید.

ویزای توریستی سه‌ماهه چند بار ورود: با اخذ این نوع ویزا شما می‌توانید در طول یک‌ماه هر چند بار که مایل باشید به دبی رفت و آمد داشته باشید.

مدارک جدید ویزای دبی

۱- تصویر صفحه اول پاسپورت
۲- تصویر کارت ملی
۳- تصویر شناسنامه
۴-عکس ۳.۵*۴.۵
۵- بیمه نامه مسافرتی

نکات مهم ویزای دبی

۱- در صورت مردود شدن ویزای دبی از سوی مرکز صدور ویزای امارات، مبلغ ویزا قابل برگشت نیست!
۲- در صورت عدم بازگشت مسافر و یا بروز هرگونه خسارت و تعلق جریمه، پرداخت کلیه‌ی جریمه‌ها بر عهده‌ی مسافر می‌باشد.

مشاوره دریافت ویزای دبی

ویزای دبی – شرکت خدمات مسافرتی سفرهای آخر هفته با دارا بودن یکی از مطمئن‌ترین و باسابقه‌ترین کارگزاران اخذ ویزای دبی در کشور امارات، در کوتاه‌ترین زمان برای متقاضیان اقدام به دریافت ویزای توریستی دبی خواهد کرد.همچنین شما می توانید از خدمات تور دبی ما استفاده کنید. همچنین شما می تونین از خدمات در خواست خود را با کارشناسان ما بصورت تلفنی هماهنگ کنید .۰۷۱۹۱۰۱۳۰۵۳

درخواست ویزای توریستی دبی

 

تایید

Select your currency
IRR ریال ایران