ویزای آذربایجان، ویزای باکو، سفرهای آخر هفته

ویزای توریستی آذربایجان

3 دقیقه مطالعه
آیا برای سفر چند روزه به کشور آذربایجان نیاز به ویزا داریم؟ در جواب باید بگیم که، بله. تقریبا همه کسانی که قصد سفر توریستی یا کاری به کشور آذریبایجان دارند بایستی ویزای کاری یا ویزای توریستی آذربایجان دریافت کنند ولی نحوه ارائه، مدارک و مراحل آن ممکنه متفاوت باشه.

کشور آذربایجان به عنوان یکی از مقاصد جدید در گردشگری اروپا (ارواسیا) و خاورمیانه معرفی شده و همه ساله بازدیدکنندگان زیادی رو به سمت خودش می کشونه. همان طور که می دانید مدل های ویزا (تایپ های ویزا) زیادی برای هر ورود به هر کشور وجود داره و برای ورود و بازدید از این کشور قوانین ویزا متفاوت است و ما سعی داریم در اینجا جدیدترین و بروز ترین اطلاعات رو در اختیار شما بذاریم تا اینکه بتونین براحتی برای سفرتون برنامه ریزی کنین.

طبق آخرین اطلاعات از کشور آذربایجان، همه مسافران ایرانی که قصد سفر کاری، توریستی از تاریخ 2 تیر ماه 1402 دارند بایستی قبل از ورود ویزای کاری (بیزینس ویزا) و یا ویزای توریستی (TOURIST VISA) دریافت نمایند و برای تهیه این ویزا می توانند به سایت آسان خدمت که متعلق به کشور آذربایجان هستش وارد بشن بشوند و مراحل ثبت نام را تا آخر پیش ببرند. البته به این نکته توجه بفرمایید که برای این کار نیاز به داشتن کارت بانکی بین المللی معتبر می باشد که بتوانید با آن هزینه ویزا را پرداخت کنین.

راه دوم که ما به شما پیشنهاد می کنیم این هستش که مدارک مورد نیاز  ویزا رو به آژانس سفرهای آخر هفته ارائه بدین تا برای شما در اسرع وقت ویزای مورد نظر را دریافت نماید. این مدارک شامل عکس صفحه اول پاسپورت، اطلاعات شخصی مسافر نظیر آدرس محل سکونت؛ تلفن؛ ایمیل می باشد که این ویزا در مدت 3 روز کاری دریافت می گردد.

راه سوم مراجعه مستقیم به سفارت آذربایجان در تهرانِ که مدارک گفته شده در بالا رو می تونین مستقیما به سفارت ارائه بدین و بعد از حدود 7 روز کاری ویزای خودتون رو دریافت کنین.

آژانس مسافرتی سفرهای آخر هفته به عنوان مشاوران سفر، به شما پیشنهاد میده که انجام و دریافت این ویزا رو به ما بسپارین و این کار دو مزیت داره؛ اول اینکه تا حد خیلی زیادی می تونین هزینه های قبل از سفر رو کاهش بدین و مدیریت کنین و نیازی به مراجعه حضوری به و در صف انتظار بودن به مدت 7 روز کاری نیست و با خیال راحت تری به برنامه ریزی برای سفرتون بپردازین. مزیت دوم اینه که آژانس ما بخاطر داشتن شعبه در کشور آذربایجان و در شهر باکو با تجربه و اطمینان خاطر بیشتری مراحل ویزا را پیش میبره و در صورت نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر، دسترسی سریع تری داره .

سبد خرید